Zajęcia adaptacyjne 🌈🧸

🌈

Z radością informujemy, że lipcowe zajęcia adaptacyjne w Naszym Przedszkolu zakończyły się ogromnym sukcesem! Dzieci miały okazję poznać swoich przyszłych kolegów i koleżanki oraz nauczycieli, co pomogło im w lepszym przygotowaniu się do nadchodzącego roku przedszkolnego.

Podczas zajęć dzieci uczestniczyły w różnorodnych grach i zabawach integracyjnych, które nie tylko dostarczyły im mnóstwo radości, ale również wspierały rozwój społeczny i emocjonalny. Wspólne zabawy na świeżym powietrzu, zajęcia plastyczne, muzyczne oraz sensoryczne sprawiły, że dzień był pełen uśmiechu i pozytywnych wrażeń.

Serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom za zaangażowanie oraz dzieciom za ich entuzjazm i otwartość. Jesteśmy przekonani, że zdobyte doświadczenia i nowo nawiązane przyjaźnie ułatwią maluchom rozpoczęcie nowego etapu w ich życiu.

Już teraz nie możemy się doczekać, aby powitać wszystkie dzieci we wrześniu!

🌈

Możesz również polubić…